K úplnému vyléčení autismu v 98% nedochází . Na druhé straně speciální výchova mírní problematické chování ( agresivitu , sebezranˇování , záchvaty vzteku ) , byl zaznamenán nárust IQ , zvýšení adaptability a samostatnosti.
Pokud osoby trpící autismem nemají speciální přístup založený mimo jiné na hluboké znalosti dané problematiky , ocitají se na psychiatrických odděleních s vysokými dávkami psychofarmak , či jsou vylučovány ze škol , do kterých však úrovní svého intelektu patří .
Ano, důsledná výchova, trpělivost, dostatek lásky a empatie, strukturované úkoly a speciální přístup ..to vše našim autíkům pomáhá k lepšímu začlenění do společnosti.
OdpovědětVymazatPřesně tak, jen do toho dát vše a nepřestat věřit, nemusí se naprosto vyléčit, ale zlepšit.
VymazatJe to mooc náročné. Hlavně autismus má lehkou až těžkou formu, každý jedinec je jinak postižen. Naše dcera se změnila hned ve 3 měsíci po očkování hexou. Byla jakoby uražená , přestala pást koníčky i žvatlat . Brzo jí budou 3 roky má hyperaktivitu, atop. ekzém, autoimunitní poruchu štítné žlázy, zánět ve střevech, s mluvou nic moc. Autismus jsme zatím neřešili , ale zacpávání uší, náhlé změny nálad ,otáčení se stranou od nás, neschopnost si hrát , špatné spaní, to vše to naznačuje. Stále pleny jak jí to vysvětlit když nerozumí - proto se vzteká.
Vymazathttp://www.rizikaockovani.cz/nezadouci-ucinky/ kolik dětí ještě zaplatí zdravím???? nebo je to plošná likvidace národa?? nebo pokus????,