neděle 20. května 2012

U TÁTY JSEM V BEZPEČÍ , ANEB KDYŽ FURT NĚKDO VRTÁ DO PANELU ...
Jak jsem již napsala do titulků - vrtá se u nás v paneláku pomalu tahem , svátek  nesvátek - prostě furt . Ten náš panelák je provrtaný jako ementál , se divím , že vůbec ještě stojí pohromadě !
Míša byl zrovna ve vaně , když začali vrtat .Kdo nezažil - neuvěří  !
Uklidnit autistické dítě , které se vám třepe jako ratlík , má vykulené oči a nepřítomný výraz ... , no opravdu nadlidský výkon .
Míša tyto zvuky nemá rád , dělají mu zle a proto si chytá ouška .
Sousedi u nás v paneláku na nikoho neberou ohled i přes všelijaké upozornění , že v domě žijí rodiny s malými dětmi , nemocní lidé , nebo lidi co chodí na noční a potřebují si po obědě odpočinout.
Jak se říká - vše je to o lidech ! Stačí jeden blbec v baráku a máte po náladě ...

6 komentářů:

 1. To chápu, Jenda by se zbláznil...

  OdpovědětVymazat
 2. Dobrý den, MOC chápu Vašeho syna:-( U nás přes měsíc parta z protější bytovky staví pergolu a přístřešek na popelnice, a jak píšete, svátek nesvátek, víkendy...od 8h ráno...takže veškeré činnosti děláme ve sprintu, aby jsme utekli ven nebo si přejeme, ať prší...o tom jak nám to narušuje PRAVIDELNÉ RITUÁLY ani psát nemusím, že...)
  Držím palce Míšovi, ať to rychle skončí!(Martina

  OdpovědětVymazat
 3. Martino , děkuji .
  No koukám , že ti blbci mají i přechodné bydliště - hi hi
  Ale přesně jak píšete - jak skončí jeden ze sousedů , tak do dvou dnů se zase někdo najde , kdo si musí nutně vylepšit kvartýr .Začíná se v půl osmé , pak je deset minut klid - asi cigárko , pak buch buch - kafíčko , po půl hodině opět buch buch , pak vrtačka po celém bytě ... Jo a nejlepší doba na vrtání je kolem sedmé večer , jak jdeme s Míšou spát a nebo v půl jedenácté večer se klepou řízky z mamuta - no jo když je hlad , nedá se svítit.

  OdpovědětVymazat
 4. :-))))))))))) ten popis cigárko - kafíčko - tak to je přesné:-)))))))))
  Co pustit oblíbenou pohádku do sluchátek? Snesl by je?
  využiju ještě příležitosti se zeptat, tuším že to bylo u článku s razítky(?), co to má Míša na stole? To je nějaká ta světelná koule?
  A kolik to stálo?
  Děkuji, Martina

  OdpovědětVymazat
 5. Míša by bohužel ty sluchátka na hlavě nesnesl.
  A ta světelná disco koule stála loni kolem 800,-kč.
  Koupili jsme ji z internetu a dělají se různé velikosti.

  OdpovědětVymazat
 6. Náhodou jsem narazil na váš blog. Shodou okolností také máme autíka Míšu :-). S tím vrtáním je to přesné. U nás dělali dělnící nejhlučnější práce zásadně ráno od 6:30 do 7:30, pak šli na svačinu a byl klid.
  Jinak ten záchvat paniky si dovedu živě představit. Náš Míša mívá podobné záchvaty občas také.

  OdpovědětVymazat